Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Щоосені на міському стадіоні проходять змагання з легкої атлетики серед першокурсників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Програма цьогорічної спартакіади включала в себе наступні види: біг 100 м, біг 400 м, біг 800 м, стрибки у довжину з розбігу, естафетний біг 4х100м.

У змаганнях взяли участь 86 студентів з різних факультетів університету. Завдання цього масового заходу – виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірної команди університету для участі в обласних та міських змаганнях, посилення пропаганди легкої атлетики, залучення до регулярних занять легкою атлетикою та підвищення спортивної майстерності.

Легкоатлети факультету фізики, математики та інформатики посіли ІІ місце, трохи поступившись лідерам спартакіади – студентам НН Інституту економіки та бізнес-освіти, представники факультету професійної та технологічної освіти посіли ІІІ місце п'єдесталу пошани.