Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

День захисника україни на ффмі

Згідно з указом Президента України з 2014 року 14 жовтня встановлено Днем захисника України. І тепер цей день став не просто державним святом, а направду всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, госпітальєри і  волонтери, дорослі і  діти — всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над загарбниками.

Детальніше...

ГОРДИМОСЯ НАШИМИ ВИПУСКНИКАМИ

Випускниця факультету фізики, математики та інформатики Олена Слободянюк зайняла І місце у районному конкурсі "Вчитель року - 2018".

Вітаємо та пишаємося такими випускниками. Зичимо успіхів у наступних етапах конкурсу.

 

 

 

Тренінг з фізики та математики в Іванівській загальноосвітній школі

Викладачами факультету фізики, математики та інформатики проведено семінар-тренінг «Підготовка до ЗНО-2018 з математики та з фізики» на базі Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області. Учасники семінару — учні 11-х та 10-х класів отримали актуальну інформацію про особливості організації та проведення ЗНО-2018 з математики та з фізики. Викладачі факультету ознайомили присутніх з правами та обов’язками учасника тестування, наголосили на цьогорічних змінах в проведенні ЗНО, дали ґрунтовні відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів.

Детальніше...

Запропонувати новину!

Надсилайте Ваші пропозиції на

kuria.nastya@gmail.com

з поміткою "НА САЙТ ФМФ"

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події