Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

21 лютого - Міжнародний день Рідної Мови!

виховний захід «Хоробрі серця»

На факультеті фізики, математики та інформатики пройшов виховний захід під гаслом «Хоробрі серця», присвячений до Дня Героїв Небесної сотні. Це пам'ятний день, який відзначають в Україні щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Детальніше...

Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок

Відповідно до листа Департаменту науково – технічного розвитку Міністерства освіти і науки України «Щодо подання претендентів та їх робіт на присудження Премії Верховної Ради України» та згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 року № 775-У (далі – Постанова) та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та наукових розробок (далі – Інструкція), затвердженою Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти (далі – Комітет) 12 березня 2008 року оголошується конкурс на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України.

Детальніше...

Конкурс історичного оповідання «Pro Минуле – 2018»

Що писати?

Історичні оповідання, котрі раніше не були надруковані чи оприлюднені (зокрема через Інтернет).

 • Тема цьогорічного конкурсу: Українські визвольні змагання 1917-1921 рр.
 • Мова – українська.
 • Обсяг – 10-25 тис. друкованих знаків із пробілами.

Кому можна?

 • Взяти участь у конкурсі може будь-хто, незалежно від віку, громадянства та наявності чи відсутності попередніх публікацій.
 • Критеріями оцінювання текстів є високий художній рівень, оригінальність розкриття теми, дотримання жанрових вимог, відповідність хронологічним межам, історична достовірність деталей.

Хто розсудить?

 • Переможців конкурсу визначить компетентне журі, до складу якого можуть входити письменники, літературознавці, літературні критики, історики, видавці та ін.
 • Склад журі конкурсу 2018 року: Віктор Разживін, Софія Філоненко, Віталій Михайловський.
 • Оцінювання відбуватиметься анонімно. Під час рецензування членам журі не буде сказано, чи перед ними текст знаного автора, чи маловідомого.
 • Для визначення переможців конкурсу кожний із членів журі ознайомиться з конкурсними творами та за підсумками розгляду виставить бали за 10-бальною шкалою. У випадку, якщо максимальний підсумковий бал буде рівним у двох чи більше творів, члени журі колегіально визначають твір/твори, що перемогли в конкурсі.
 • Твори авторства учасників журі участі в номінуванні не беруть.

Куди надсилати шедеври?

 • Для участі в конкурсі необхідно надіслати авторський текст у форматі .doc на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. На початку файлу вказати ім’я автора та e-mail.

Що за це буде?

 Автори-лауреати отримають фінансову винагороду: І місце (5000 грн), ІІ місце (4000 грн), ІІІ місце (3000 грн).

Десять найкращих оповідань буде опубліковано у збірнику історичних оповідань у видавництві «Темпора».

Результати конкурсу будуть оголошені на Книжковому Арсеналі.

Дедлайн: 15.04.2018

І етап олімпіади з фізики

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події