Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

День Святого Валентина на ФФМІ

На факультеті фізики, математики та інформатики цікаво та весело відсвяткували День Закоханих. Всі бажаючі мали змогу признатись в коханні, написати побажання чи порадувати свою половинку приємними компліментами за допомогою «Дерева кохання» яке виросло на факультеті за допомогою старань студентки ІІ курсу Мельник Роксолани. Наше дерево чарівно розквітло сердечками вже на першій ж перерві.

Атмосфера свята на факультеті підтримувалась за допомогою радіо, на якому звучали тематичні пісні та вітання, яке забезпечили нам незмінні радіо-ведучі Сисоєва Анастасія та Бойко Володимир.

В кінці дня студентська рада на чолі з студдеканом Оленою Нактіс та заступником декана з виховної роботи Яною Усатюк організували дозвілля для студентів. Тому, вони мали змогу відпочити та повеселитись, приймаючи участь у розважальному шоу «Хто Зверху!?», які проводили чарівні ведучі Рафаєнко Валерія, яка представляла команду дівчат та Бойко Володимир зі своєю командою хлопців. Гра була веселою, цікавою та пізнавальною. Кожен присутній отримав масу позитивних емоцій.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події День Святого Валентина на ФФМІ