Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Андріївські вечорниці на факультеті фізики, математики та інформатики

13 грудня студентська рада факультету фізики, математики та інформатики на чолі з студдеканом Оленою Нактініс,  заступником декана з виховної роботи Яною Усатюк та за підтримки деканату, організувала справжні українські вечорниці!

Атмосферу родинного затишку та домашнього вогнища створювала вже сцена, що була оформлена у вигляді української оселі. Незмінним атрибутом вечорниць стали смачні вареники, якими пригощали всіх присутніх в залі. І найцікавіше, звісно ж, - це гадання, тому вареники на святі були не прості, а із «сюрпризом». Кожен глядач мав змогу перевірити, що на нього чекає в майбутньому. А хіба ж є вечорниці без співу і танцю? І ось уже залунала перша музика... Пісня за піснею, гарна та моторна бабка –  господиня вечорниць, разом з дідом, красуні-дівчата, дзвінкоголосі «хлопці» – усе злилося в неперевершене видовище!

Майстерність акторської гри продемонстрували всі учасники свята. Студенти виконували народні пісні, зокрема й обрядові, запальні українські танці. Вони нагадали глядачам цікаві та повчальні звичаї, які свого часу робили життя наших пращурів цікавим та змістовним.

Протягом всього дня бажаючі мали змогу укусити калиту в пана Калитинського, примовляючи традиційні слова: «Їду-їду калиту кусати..»

Викладачі, студенти, гості нашого свята отримали велику естетичну насолоду від побаченого театралізованого дійства. Від першої до останньої хвилини всі були захоплені інсценізацією свята в народному дусі, адже такі дійства згуртовують, роблять нас духовно багатшими, привертають увагу до всього кращого, що було в минулому.

Дякуємо за чудове свято! Пишаємось нашими творчими студентами!

 

 

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Андріївські вечорниці на факультеті фізики, математики та інформатики