Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Антикорупційні заходи на факультеті фізики, математики та інформатики

5 грудня з нагоди прийняття резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини, відзначаючи Міжнародний день боротьби з корупцією, а також на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права" від 23 серпня 2017 р.№ 579-р, на факультеті фізики, математики та інформатики студентською радою та заступником декана з виховної роботи Яною Усатюк був організований та проведений  круглий стіл на тему: «Шляхи боротьби з корупцією».

У роботі круглого столу взяли участь представники різних курсів, які активно включались в обговорення усіх питань. Заступник декана з виховної роботи Яна Усатюк акцентувала увагу присутніх на значенні та актуальності проведення даного освітнього заходу, спрямованого на підвищення знань про права, свободи і обов'язки зазначеної категорії осіб. Нактініс Олена – студентка 45 групи, голова студради виступила з темою ««Гра в імітацію!»: студенти ніби вчаться, студентів нібито вчать.». Цікавим та корисним для присутніх була тема «Моя антикорупційна #перемога», суть якої розкривала студентка 23 групи Мельник Роксолана. Приємним є те, що студенти першого курсу теж активно включаються в обговорення, так Князєв Андрій, студент 13 групи розповів про основні аспекти Закону України і його доповідь була під гаслом: «2017 – ЗУ «Про освіту» чи є нові механізми корупції?». Учасники круглого столу активно і плідно обговорили цю важливу для нашого суспільства тему.

Завдяки узгодженій роботі адміністрації, трудового колективу, органів студентського самоврядування щодо запобігання та протидії корупції за звітний період на факультеті немає осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, або правопорушень, пов'язаних з корупцією.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Антикорупційні заходи на факультеті фізики, математики та інформатики