Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ На ФФМІ

1 грудня на факультеті фізики, математики та інформатики пройшли планові загальнофакультетські батьківські збори. Цей захід є вже традиційним, адже у кожного абітурієнта при вступі до вищого навчального закладу виникає безліч актуальних питань.

Декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Миколаївна Махомета звернулася зі щирими вітальними словами до присутніх та підвела підсумки перших місяців навчання студентської молоді,  озвучивши основні проблеми у навчальному процесі. 

Заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук Ірина Михайлівна Тягай проаналізувала результати моніторингу успішності та якості знань першокурсників, окресливши шляхи розв’язання питань академічного характеру. Особливу увагу присутніх звернули на результати атестації студентів та перелік заліків, екзаменів, які виносяться на зимову сесію.

Перед батьками також виступали завідувачі кафедр, які в загальному охарактеризували досягнення студентів за спеціальностями. А детальну інформацію про навчальну діяльність студентів по кожній дисципліні розповіли викладачі факультету, які проаналізували атестацію по своїх дисциплінах станом на теперішній час. Було розглянуто основні питання студентського життя.

Невід’ємним елементом роботи колективу факультету є виховна робота, яку координує заступник декана з виховної роботи Яна Володимирівна Усатюк. Ознайомлюючи батьків з цим напрямом діяльності факультету, було представлено фотоколаж матеріалів, де відображалася виховна робота за участі студентів першого курсу. Батьки мали змогу особисто отримати відповідь на всі запитання стосовно навчально-виховного життя їх студентів на факультеті.

Куратори груп Леся Миколаївна Паршукова, Катерина Сергіївна Ільніцька та Віталій Васильович Дубовик з готовністю відповіли на численні запитання батьків, пов’язані з різними аспектами університетського життя.

Дякуємо усім батькам, які знайшли час для того, аби приїхати на батьківські збори, цікавляться станом успішності у навчанні та професійному становленні наших дітей!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ На ФФМІ