Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Інтерактивні методи навчання на заняттях з інформатики

Тиждень інформатики став традиційним заходом на базі факультету фізики, математики та інформатики. Організація навчальних заходів в межах тижня інформатики вносить різноманітність у буденне навчальне життя студента, підвищує рівень знань з інформатики, розвиває творчі й інтелектуальні здібності студентів, викликає інтерес до вивчення інформатичних дисциплін.

30 листопада проведено черговий захід у вигляді інтерактивного заняття на тему «Вивчення файлового менеджера Total Commander», яка вивчається в межах дисципліни «Інформатика та ІКТ» студентами І курсу напряму підготовки «Інформатика».

Метою проведення даного заняття було активізація знань та вмінь студентів щодо роботи у файловому менеджері, вивчення елементів його інтерфейсу та основних функцій, впорядкування файлів та виконання найчастіших операцій з файлами (створення, відкриття, запуск, пошук, архівація тощо).

На занятті розглянуто основні поняття, що вивчаються в межах теми, функції доступу до мережевих папок, параметри відображення файлів та каталогів, методи пошуку файлів з використанням масок. В процесі виконання завдань активно використовувалась як групова робота, так і індивідуальна діяльність кожного учасника. Кожен з студентів мав змогу проявити свої знання та вміння, висловитись та показати свої здібності при виконанні того чи іншого завдання.

В кінці заняття було проведено рефлексію серед студентів з використанням вправи «Мікрофон». Важливим висновком для всіх стало те, що заняття, організовані в такій формі дають змогу дізнатись багато нового, активізувати розумову діяльність, навчитись працювати спільно для досягнення загальної мети.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Інтерактивні методи навчання на заняттях з інформатики