Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Тренінг з фізики та математики в Іванівській загальноосвітній школі

Викладачами факультету фізики, математики та інформатики проведено семінар-тренінг «Підготовка до ЗНО-2018 з математики та з фізики» на базі Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області. Учасники семінару — учні 11-х та 10-х класів отримали актуальну інформацію про особливості організації та проведення ЗНО-2018 з математики та з фізики. Викладачі факультету ознайомили присутніх з правами та обов’язками учасника тестування, наголосили на цьогорічних змінах в проведенні ЗНО, дали ґрунтовні відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів.

Доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяна Годованюк та викладач кафедри вищої математики та методики навчання математики Ірина Тягай розповіли про зміст сертифікаційної роботи з математики: структуру тесту, час, відведений на його виконання, кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, схему нарахування тестових балів. Сертифікаційна робота із ЗНО містить завдання різних форм, а саме: з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності, з короткою відповіддю та завдання з повною відповіддю.  Особливості розв’язування усіх таких завдань з алгебри розкрила Тетяна Годованюк, яка продемонструвала типові завдання, які найчастіше викликають у абітурієнтів труднощів під час ЗНО. Аналіз завдань з геометрії різних видів та раціональні способи їх розв’язування продемонструвала Ірина Тягай. Учасники семінару також узяли активну участь в розв'язуванні задач, обговоренні варіантів розв'язків, з'ясуванні ефективних способів розв’язування задач. В ході тренінгу було розглянуто навчальний матеріал, що охоплював практично увесь курс шкільної математики. Детальне ознайомлення абітурієнтів з цією інформацією допоможе їм випрацювати власну стратегію ефективної роботи під час зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Доцент кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання Сергій Терещук розповів про зміст сертифікаційної роботи з фізики. Старшокласникам було продемонстровано розв'язки тестових завдань з фізики ЗНО минулих років, проаналізовано типові помилки. Учасники семінару також узяли активну участь в розв'язуванні задач, обговоренні варіантів розв'язків, з'ясуванні особливостей застосування законів фізики для розв'язування задач.

Учасникам семінару було продемонстровано методи та прийоми розв'язування вказаних задач, подано поради щодо оптимального ритму роботи із сертифікаційною роботою, що дозволить учаснику ЗНО уникнути помилок внаслідок перевтоми.

Організатори тренінгу сподіваються, що отримана інформація буде корисною для його учасників і допоможе успішно скласти ЗНО-2018 з математики та з фізики.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Тренінг з фізики та математики в Іванівській загальноосвітній школі