Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

похід до лісу ФФМІ

Традиційно, на початку навчального року дружня родина факультету фізики, математики та інформатики з ентузіазмом вирушає до осіннього лісу. Готуються до цього походу як і студенти, так і викладачі заздалегідь, адже там на всіх чекає розважальна спортивно-масова робота, різноманітні конкурси на кулінарні здібності, спритність, розум та комунікабельність.

Все розпочинається з довгоочікуваних зборів, адже кожен з нетерпінням чекає цього дня. Першою справою по приході є розпалювання костра,  з якою старшокурсники справляються за лічені хвилини, а першокурсники набувають корисних навичок. Як тільки кожна група справилась з першим завданням, студдекан гучно кличе всіх на ранкову зарядку!  Скільки енергії та драйву…!!! І студенти і викладачі намагаються повторити з точністю кожен рух і одночасно отримати задоволення від зігріваючої танцювальної зарядки.

А далі все по плану: кожна група приступає до приготування своєї найсмачнішої страви, яку буде презентувати журі. І в кожного вона різна, хтось готує традиційно кашу, хтось плов, креативні бутерброди, шашлик, а хтось викладає повний мікс на одну тарілку, щоб журі наїлось досхочу і виставили гарні бали.  Звісно, перед подачею своєї страви, студенти обов’язково презентують свою групу креативним виступом в кілька хвилин.

Смачно поївши, дружня фіз-матівська родина стає на спортивний майданчик та змагається у різноманітних іграх і конкурсах. Волейбол, футбол, баскетбол, естафета… в усіх цих заходах із великим задоволенням на ентузіазмом беруть участь як студенти, так і викладачі. Приємний шелест осіннього листя, запах диму із шашличком…, сонечко, яке бореться з похмурими хмарами, намагаючись ще хоч трішечки вибороти для себе місце й нагородити всіх теплом… гучний сміх студентів та викладачів… все це здається таким рідним та теплим… Саме так любить відпочивати фіз-матівська родина…!)

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події похід до лісу ФФМІ