Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ВИПУСКНИЦЯ ФФМІ НАВЧАЄ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДІТЕЙ У РІДНОМУ ТУРКМЕНІСТАНІ

Успішно закінчивши навчання на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, дипломованим спеціалістом повернулася на свою батьківщину студентка із Туркменістану Гулхая Хасанова.

Там вона приступила до роботи у школі міста Магданли в Лебапському велаяті (основна адміністративно-територіальна одиниця у сучасному адміністративно-територіальному устрої країни ). Школярі цього невеликого міста, розташованого на сході Туркменістану, майже в передгір'ї Паміру поблизу річки Амудар'я, дуже допитливі. Вони із задоволенням слухають свою молоду вчительку.

Гулхая Хасанова, яка добре вчилася в УДПУ імені Павла Тичини, пам’ятаючи навчання та настанови своїх викладачів, з перших уроків прищеплює учням пристрасть до математики як цариці наук. Всесвітньовідомий математик Блез Паскаль наголошував: «Предмет математики настільки серйозний, що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим». Наша випускниця напевне знає, як зацікавити своїх маленьких співвітчизників предметом, який викладає, і це є запорукою їх успішного навчання.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події ВИПУСКНИЦЯ ФФМІ НАВЧАЄ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ДІТЕЙ У РІДНОМУ ТУРКМЕНІСТАНІ