Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

адаптація першокурсників ффмі

Цьогоріч студентами 1 курсу факультету фізики, математики та інформатики стали 101 юнаків та дівчат. З метою адаптації студентів 1 курсу до університетського життя кураторами  груп Ільніцькою К.С., Дубовиком В.В.,  Паршуковою Л.М. та заступником декана з виховної роботи Кісіль  Я.В. було організовано дозвілля студентів протягом 3 днів після посвяти у першокурсники.

Зокрема, після  урочистостей з нагоди посвяти першокурсників у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини першокурсники мали змогу познайомитися ближче один з одним та з куратором на базі факультету фізики, математики та інформатики, де в дружній атмосфері під час чаювання куратори ознайомили студентів із правилами внутрішнього розпорядку університету, особливостями навчання у вищому навчальному закладі, розповіли про створені на факультеті сприятливі умови та великі можливості для їх відмінного навчання та  гармонійного розвитку. Окрім того, донесли до студентів розклад проведення годин куратора та план виховних заходів на перший семестр навчання. 13 група на чолі з куратором Паршуковою Л.М. відправилась на прогулянку парком Софіївка, що вміщувала в себе різноманітні ігри під гаслом «Пізнаємо один одного»

1 вересня в усіх академічних групах проведено годину куратора, на якій розглядалися основні питання організації навчально-виховного процесу: ознайомлено з факультетом, університетом, роботою бібліотек, лабораторій; пояснено студентам особливості розкладу занять; ознайомлено з літературою та правилами користування бібліотечним фондом факультету;

Після чого куратори першого курсу організували для своїх студентів культурну програму до кінця дня – 11 група влаштувала змагання з настільного тенісу, 12 група – з боулінгу, а 13 – вирушила в картинну галерею.

2 вересня заступником декана з виховної роботи Яною Кісіль  було організовано екскурсію історичними місцями Умані, що дало змогу іногороднім швидше орієнтуватися в невідомій місцевості, дізнатися історичні цікавинки міста та налагодити контакт між собою та викладачами.

3 вересня всі першокурсники на чолі зі своїми кураторами вирушили милуватися новоствореним світломузичним комплексом фонтанів «Перлина Кохання» в оновленому сквері ім. Т.Г. Шевченка.  Протягом перших днів навчання студенти успішно освоїлися на новому місці, знайшли спільну мову з однокурсниками та кураторами, наразі чудово входять в навчальний процес.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події адаптація першокурсників ффмі