Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ХАЗІН ГЕННАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Світлої пам'яті Геннадія Анатолійовича Хазіна

(21.05.1972-01.09.2017)

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов з життя чоловік, котрий своїми діями та вчинками, своїм розумом виховав не одне покоління студентів. Вміло вчив їх мудрості та відповідальності.

Геннадій Анатолійович усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.

Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Геннадія Анатолійовича - особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого викладача, декана фізико-математичного факультету, хорошого колегу. Він був дуже енергійною людиною, великим працелюбом, гарним чоловіком та люблячим батьком. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо його підтримки, не скористаємося його мудрою порадою.

Геннадій Хазін був продовжувачем педагогічної династії талановитих математиків, добре знаної у місті та регіоні. Обдарований юнак на відмінно закінчив школу, вступив до університету, по завершенню якого продовжив наукову кар’єру. 2003 року здобув науковий ступінь кандидата наук, захистивши дисертацію за спеціальністю «Фізико-математичні науки».

Геннадій Анатолійович Хазін був доцентом кафедри нашого університету. На його рахунку багато наукових праць, статей та досліджень. У період з 2011 по 2013 рік очолював фізико-математичний факультет.

Колектив факультету фізики, математики та інформатики висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колеги, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Геннадієм Анатолійовичем. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття батькам, дружині та донькам покійного.

Світла пам’ять про Геннадія Хазіна завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та студентів факультету і залишиться назавжди у наших серцях.

 

Мій любий вчителю, ти тільки знай:

Любов до тебе житиме завжди,

У будь-яку годину, будь-де ти пам’ятай:

Закладений тобою скарб в нас житиме віки.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події ХАЗІН ГЕННАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ