Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ІНСТРУКТАЖ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПеКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ З ПРАЦІВНИКАМИ ФАКУЛЬТЕТУ фізики, математики та інформатики

1 вересня у стінах факультету фізики, математики та іфнорматики проведений інструктаж та навчання з метою організації запобігання нещасних випадків, недопущення травматизму серед працівників та студентів університету.

Інструктаж проходив у виді інформаційно-роз’яснювальної лекції, яка надала роз’яснення викладачам, лаборантам та інженерам-програмістам факультету про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, інших небезпек; необхідність посилення пильності та заходів безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру; відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій; правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів; надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

Зазначені заходи безпеки були проведенні інженером з охорони праці Колісником Віталієм Григоровичем.

Усі присутні з усією відповідальністю та уважністю слухали інструктивні відомості, ставили різноманітні запитання щодо поводження у тих чи інших ситуаціях, на які наші фахівці давали аргументовані відповіді.

Керівництво факультету фізики, математики та інформатики висловлює подяку за проведену інформаційно-роз’яснювальну лекцію Коліснику В.Г.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події ІНСТРУКТАЖ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПеКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ З ПРАЦІВНИКАМИ ФАКУЛЬТЕТУ фізики, математики та інформатики