Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Посвята в першокурсники

31 серпня на святковому університетському майдані відбулась урочиста церемонія посвяти в першокурсники.  Майорять прапор України, прапор та штандарт університету, вишикувалися схвильовані першокурсники всіх факультетів, зокрема і факультет фізики, математики та інформатики разом із деканом Махометою Тетяною Миколаївною.

Адміністрація, професорсько-викладацький склад та співробітники університету на чолі з ректором, професором Олександром Безлюдним радо приймали першокурсників до великої студентської родини. На святі також були присутні почесні гості, випускники навчального закладу, батьки студентів, друзі, близькі.

Вітаючи першокурсників, ректор Олександр Безлюдний побажав, аби з перших днів навчання вони були в університеті не гостями, а ввійшли до його дружної команди і без їх участі не пройшла жодна подія різнобарвного студентського життя. Олександр Іванович розповів про створені в університеті сприятливі умови та великі можливості для відмінного навчання та гармонійного розвитку. Освітній шлях першокурсників допомагатимуть долати мудрі, талановиті та відкриті до спілкування і викладачі.

Це свято згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя, допомагає влитись у факультетський колектив.

Таке дійство проводиться не вперше і є чудовою традицією нашого університету. Щиро бажаємо всім першокурсникам активної участі в житті та розвитку університету. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх їхніх мрій.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Посвята в першокурсники