Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

випускний вечір студентів бакалаврів та спеціалістів

1 липня 2017 року в  актовій залі УДПУ ім. Павла Тичини проходив урочистий випускний вечір студентів бакалаврів та спеціалістів факультету фізики, математики та інформатики. Для привітання випускників зібрався професорсько-викладацький склад факультету на чолі з деконом Махометою Тетяною Миколаївною,  яка добрим словом та короваєм привітала випускників.

На випускний завітала і начальник Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» - Гекалюк Людмила Юріївна, яка привітала усіх із отриманням дипломів та  відзначила подякою за сумлінну працю  та активну громадську позицію Зелінського Ігоря та Куріч Анастасію.

Подякували випускникам тодішній  та нинішній заступник декана з виховної роботи  Жмуд Оксана Василівна та Кісіль Яна Володимирівна. Вони пригадали всі яскраві моменти життя випускників, подякували батькам за чудове виховання та вручили подяки Куріч Анастасії, Зелінському Ігорю, Кущевій Анні, Нактінісу Борису…

Заступник декана з наукової роботи Годованюк Тетяна Леонідівна відмітила також і наукові досягнення наших студентів, вручивши подяки Головко Інні, Каракулі Василю, Повічан Тетяні та Ковтанюку Максиму.

На церемонії вручення дипломів усі випусники отримали подарунок від керівництва факультету -  солодкий диплом з відзнакою, оскільки наші випусники найкращі.

Випускники підготували для викладачів та батьків невеличке свято, щоб показати як вони виросли, чого навчилися та що нам всім є чим пишатися. Були і  пристасні танці у виконанні Голубєва Івана, і душевні пісні від Зелінського Ігоря, фотолітописи які готували наші випускники також не залишили жодного присутнього байдужим, навіть жартівливі рекламки змусили всіх сміятися до упаду.

Приємно і водночас сумно проводити такі заходи, але всі ми не прощаємося, а тільки не надовго відправляємося реалізовувати свої мрії. Дякуємо всім за такий душевний випускний вечір.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події випускний вечір студентів бакалаврів та спеціалістів