Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Хмарні технології – у навчальний процес

15 грудня 2016 року на базі фізико-математичного факультету відбулося 2-ге засідання школи професійного зростання молодого викладача.

Програма засідання включала розгляд актуальних питань, пов’язаних з впровадженням у навчальний процес хмарних технологій.

 

Доцент кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Надія Миколаївна у своїй доповіді зосередила увагу на ролі та значенні використання хмарних технологій в освітньому процесі.

Викладачі кафедри інформатики та ІКТ  розкрили широкий спектр використання хмарних технологій у навчально-пізнавальній діяльності студентів. З цікавою доповіддю виступив викладач кафедри інформатики та ІКТ Троян Сергій Олександрович, який презентував сучасні платформи розміщення масових навчальних курсів у хмарному середовищі. Старший викладач кафедри Паршуков Сергій Васильович та к,п.н., старший викладач Бондаренко Тетяна Володимирівна поділилися досвідом  використання хмарних технології в професійній діяльності викладача.

 

В ході обговорення доповідей виникло багато запитань від молодих викладачів, які свідчили про живий інтерес, викликаний сучасним станом впровадження ІТ-технологій у навчальний процес. Засідання Школи пройшло на високому науковому та методичному рівні.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Хмарні технології – у навчальний процес