Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

підсумки Державної педагогічної практики V курсу

Державна педагогічна практика

«Вчительська професія, – це людинознавство, постійне, те, що ніколи не припиняється, проникнення у складний духовний світ людини.»

В.О. Сухомлинський

15 грудня 2016 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся захист державної педагогічної практики студентів V курсу.

 

 

Сучасний етап розвитку системи освіти характеризується пошуком нових форм і методів професійно – педагогічної підготовки майбутніх учителів. Важливе місце серед них посідає педагогічна практика. Педагогічна практика на факультеті фізики, математики та інформатики є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу. Особливості цієї діяльності полягають у тому, що вона спрямована на конкретну професіоналізацію та збільшує можливості самореалізації майбутніх учителів, мобілізує особистісний потенціал та виявляє приховані здібності студента, забезпечує появу ідей у ситуації вирішення педагогічної проблеми, допомагає усвідомленню та почуттю задоволення від власної діяльності.

Саме у процесі педагогічної практики відбувається найбільш інтенсивне ознайомлення з усіма аспектами майбутньої роботи, проявляється критичне та осмислене ставлення до дисциплін, що вивчаються, включаються механізми педагогічної рефлексії, формуються основи професійної самооцінки.


 

Традиційно студенти складали індивідуальні звіти перед членами державної комісії, витримавши своєрідний тест на самооцінювання, в якому були досить об’єктивними, неупередженими, а іноді дуже самокритичними щодо своїх практичних умінь та навиків.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події підсумки Державної педагогічної практики V курсу